Humori ju knaqė shpirtinKnaqu qetu me Humor#0D#0AEdhe masmrami shėno edhe ti Humorin tand.#0D#0AMundesh me shenu edhe qka te ka ba vaki ndoniherė.HAHAHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHH
Wizard Mode
Normal Mode
         
Offene TAGs:   alle TAGs schliessen
Name:
eMail:
ICQ:
Homepage-URL:
Wohnort:


 Zurück zur Homepage  [ 1 2 3 4 5 6 | » ] [53] 
Adi_Peja Zvicerr schrieb am 21-06-2001, 01:54:35:
Ju pershendes tė gjithve
Qe thash edhe une po e shkruj nje vicė te vogelNi 12 vjeqar shkon n`pjesen e "flliqt" t`qytetit. n`dorė e mban
ni Lepur t`coft. hyn me ni Bar edhe i thot Shefices: e di qė jam
shumė i ri me hy ktu, po une po du me ba Sex me ni femer, e
sa pėr pare nuk ka prolem, kam sa t`dush.
shefica i thot: "ok, veq trego cilen pe don?"
voglushi thot: "pe du njo qė e ka Siden"
shefices i vjen pak si vshtir, po kur e sheh se ka shumė pare i
thot: "ok merre ket Zezaken, kjo e ka Siden edhe shkoni nalt"
Zezakja e merr ket djalin, shkojn nalt edhe bojn Sex, mas gjysmė
ore del ai djali, n`dorė e ka hala at Lepurin e coft...
Shefices i vjen interesant edhe e pyet: "pse bash me ni femer qė
e ka Siden dashte me pas Sex?" ky djali meniher ja kthen:
"tash une si t`shkoj te shpija, jam vet, veq Shėrbtorja asht aty,
ajo marak ka me fmijė t`vogel me ba Sex, edhe ma ngjet meniher
dashta s`dashta. pėr at edhe asaj i ngjitet Sida. n`mbramje e qon
babi rregullisht Shėrbtoren te shpija edhe ai se len pa e "asish", une
e njoh Babin tem mirė! e kur t`kthehet babi te shpija edhe me mamin
"asishen" tan naten. e tani neser kur t`vjen postjeri me motorr me pru
posten, Mami jem nuk e len me dal pi kuzhines pa u "asish" njo 3-4 herė,
e qyky Postjeri asht ai Qen-Bir-Qeni qė ma ka shkel Lepurin me motorr...!
 
Buci schrieb am 19-06-2001, 08:34:26:
1.Kur te hyne zezaki ne ujė mineral,a e dini se qka ngjet me ujin (behet Coca-Cola origjinale) e kur te hyn magjupi uji behet Extra-Colė.

2.Zezakut kur ti bie Lia e ujit a e dini se qka behet me zezakun.(Ai behet ēokollatė me lajthia).
 
musafiri schrieb am 28-05-2001, 01:43:20:
Na kishte shkue Hoxha musafir me nji vend, dhe per muhabet ia qiten nji pite. Aty kishte qillue edhe nji musafir (nipash i asaj shtepie). Kti nipashit i kish pas pelqye pitja shum, dhe poj thot halles vet: Valla bre nusja e dajes na e ke thy karin me ket pite (kinse pitja e mire). Hoxha kur e njeu qka tha ai musafiri ja priti; Ti djali i mire nuk permenden kari e pidhi ne ode te burrave....Hahahahahaha!!!!!!!!!!!!!
 
Tori edhe njehere Qaty schrieb am 29-04-2001, 11:58:13:
Smile E more Dait e dheut!

Edhe kajde po i nxerrni gurbetit. Ende nuk e keni provuar ju jeten e fshatarit jo!
A je qu najher 2 sabah para sahatit, mi mar malin me shku n“sakic e mu mshef mas shumarit mos met pa gllija?!
E qeshtu shoki, kur nuk din mos fol po trusu qaty qy!

Pershendetje me rreze nga Tori.
 
Tori Skej Deti schrieb am 29-04-2001, 11:49:42:
Wink Mire dita!

Nga sexsari popullor!

ē“ke moj rude ani qė blegron
a t“i vrava cicat me unaza

o nuk m“i vrave cicat me unaza
po mė ka sha dje ai ēobani i fushės

ēka tė ka thėnė more ai ēobani i fushės
o mė ka thanė ta rrėxofsha Dadushėn

hajt moj rude ani mos ke dert
se ēobanin dada e kam mėsue vet.
 
Nrecaj Frankfurt am Main schrieb am 27-04-2001, 23:06:27:
Dy studenta (njėri gati jurist e tjetri filozof)donin te udhtonin prej Bregut te diellit per ne Lakėrisht.Nderkohė arriti busi, hyri filozofi e mandej juristi mbrapa tij dhe i pagoi dy Buleta!
I thot filozofi, po perse dy, unė e kamė paguar Buleten per mua!Juristi; jo more unė i pagova qe te dyjat per vete;nese me humb njėra e kam tjetren, e kupton? Filozofi; po nese i humb qe te dy Buletat?
Heee kolegė unė e kam edhe Mujoren!!!
 
Kancelari(Helmut KOLI) BRD schrieb am 12-04-2001, 23:18:03:
Jam shum i prekur ne popullin tim.Si ma bėn ket trdhti?A nuk paskam ba une kurgja per gjermanin?Unė jam qaj qe i kam bashku dy Gjermanijat, dreqi le ta haj e tash merrem neper gojė per do mija marka.
Gjithė naten po mendojToungese nuk qellova shqiptar!
A e shifni se qfar populli jan shqiptaret?
Lideret e tyre as nuk e kan bashkuar Kosoven me Shqipri, bile edhe prej shkive nuk jan da hala qysh duhet dhe po jau qin nanen markave tona, pi rrotullojnė qysh po kan qef.bisnes po bajn, edhe askush nuk lyp pergjegjsi prej tyre.
Popull i menqur.Popull dai
haihaihahahihihahahihihahahahhahha
 
mevludin schrieb am 11-04-2001, 19:59:39:
si mundesh ti ndalosh 6 zezake mos me dhunue nje femen te bardhe ?
ua fug nje basket
 
Horri CH schrieb am 11-04-2001, 13:43:43:
Kur isha i vogel e zura babin tu ma q... mamin, e une i ngrati, ēka te beja desha qe ti ndihmoi mamit, dhe fillova ta rrahi babin jastak bythve saq mujsha fip e fip sa muja, e ai AU IU AU IU , mas ma bre djali im se me mbyte, e mamit hiq si zbritke....... hahahahahahah
 
 [ 1 2 3 4 5 6 | » ] [53] Zurück zur Homepage 

gb2003.de © 2000 - 2018 AKUD&Co Verlagsgesellschaft mbH

Wir weisen ausdrücklich daraufhin, dass die Beiträge die Meinungen der Teilnehmer widerspiegeln und nicht die des Betreibers oder Systemanbieters. Dass Teilnehmer eigene bzw. kontroverse Standpunkte zu verschiedenen Themen haben, entspricht der Zielsetzung diese Internetangebotes. Die Veröffentlichung von Beiträgen der Teilnehmer bzw. das nicht Entfernen von Beiträgen bedeutet nicht, dass sich die Betreiber dieses Internetangebotes die Meinung zu eigen machen. Wir prüfen, ob Beiträge strafrechtlich- oder jugendschutzrelevant sein könnten und speichern hierbei die IP-Adresse des Verfassers. Trifft dies nicht zu, steht es im Belieben jedes Webmasters bzw. Teilnehmers dieses Internetangebotes, sich eine persönliche Meinung über die veröffentlichten Beiträge zu bilden. Bei diesem Internetangebot handelt es sich um einen Markt der Meinungen. Mit dem erstellen eines Beitrages stimmt der Teilnehmer zu, dass eingegebene Daten gespeichert und angezeigt werden.

Bei einem Eintrag oder beim lesen von Beiträgen, stimmen Sie unserer Datenschutzerklärung zu.

Um die Werbung auszublenden, schliessen Sie bitte ein Abonnement in Ihrem Gästebuch Manager ab.